Nutrisophy | Toitumisnõustamine, holistic health coaching
Holistiline toitumiscoaching. Loo endale maitsev ja täisväärtuslik elu! Holistic health coaching. Craft your own nutritious life!
holistic health coaching, integrative nutrition health coach, toitumisnõustamine, coaching, coachimine, holistiline nõustamine, toitumis- ja elustiilinõustamine, toitumisalane coaching
7300
page,page-id-7300,page-template-default,edgt-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-1.0,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
tumblr_oaxugnM9D21s2j5ujo1_1280

HOLISTILINE TOITUMISNÕUSTAMINE

Mis saab siis, kui kohtuvad toitumisnõustamine ja holistiline lähenemine?

Sõnapaar “holistiline toitumisnõustamine” peidab endas lihtsat tõde – igapäevased toiduvalikud mõjutavad meie elu igal tasandil ning selleks, et oma harjumusi muuta ja uute eesmärkide poole liikuda, vajame tuge ja häid nõuandeid.

Oluline on leida tasakaal nii toidulaual kui ka elus tervikuna.

Holistiline toitumisnõustaja on õppinud toidu ja organismi vahelisi seoseid ja erinevaid toitumisteooriaid, ta on teadlik toidu ja keha koosmõjudest sh toidu rollist krooniliste tervisemurede ennetamisel ja leevendamisel.

Kuid lisaks sellele, MIDA ja MILLAL me sööme, on tähtis ka see, KUIDAS ja MIKS me sööme.

Meie igapäevased toiduvalikud mõjutavad seda, kuidas me end oma kehas tunneme, aga ka vastupidi – meie meeleolu ja enesetunne mõjutab meie toiduvalikuid. Peame nägema oma keha ja elu kui tervikut.

Samuti on oluline silmas pidada, et me kõik oleme erinevad ja ei ole olemas toitumisstiili, mis sobiks kõigile ühtmoodi. Oluline on iseendaga kontaktis olla, oma keha kuulata ja teha enda jaoks häid valikuid. Leida enda jaoks sobiv toitumisstiil, oma toitumisfilosoofia – nutrisophy.

Et meie keha ja meel saaks terveneda ning enesetunne paraneda, peame peale söögi arvesse võtma ka seda, mis toidab meid muudel tasanditel – füüsiline aktiivsus, suhted, eneseteostus, vaimne praktika või hobid jne.

Kooskõla oma autentse minaga, oma keha kuulamine ning tervisliku tasakaalu leidmine kõigi nende elementide vahel on võtmekohaks, et elada täisväärtuslikku elu.

Pikaajaliste toitumisharjumuste muutmine on tõsine väljakutse ja coachimisoskustega toitumisnõustaja on suurepärane abiline, et leida tuge ja mõistmist uute valikute tegemisel. Coach kuulab, annab nõu, motiveerib ja inspireerib, et saavutaksid enda poolt püstitatud eesmärgid. Võta teda kui sõbralikku kaaslast teel parema elu suunas!

Kui tunned, et tahaksid rohkem teada või oled valmis liikuma tervema elu poole, kirjuta  eva@nutrisophy.com

Loe Evast lähemalt siit.

Kunagi pole hilja hakata elama võimetekohaselt, tundes end oma kehas suurepäraselt ja valides oma ellu vaid seda, mida tõeliselt soovid!
kodulehele
Head sõnad